Mäetehnikute täiendkoolitus

täienduskoolituse toimumise aeg ja koht: 24. märts 2022, TalTech, Raamatukoguhoone, II korrus, LIB-215. 


Mäetehnikute täienduskoolitus annab 8 TP. Täiendkoolituse punktid on kinnitanud MTÜ Eesti Mäeselts. Täiendkoolituse läbimiseks vajalik sooritada ka arvestus veebis. Registreerimine hiljemalt 22.03.2022, karin.robam @ taltech.ee või TalTech koolituskalendri kaudu aadressil https://taltech.ee/kursus/31064

Koolitus toimub vähemalt 10 osaleja osavõtul. 


Lisaks meeldetuletus: Lõhketööde täiendkoolitus, 3-4. märts 2022. Täiendkoolituse programm on lisatud manuses. Lõhketööde täienduskoolitus annab 13 TP. Täiendkoolituse punktid onkinnitanud ka MTÜ Eesti Mäeselts. Täiendkoolituse läbimiseks vajalik sooritada ka arvestus veebis. Lõhketööde täiendkoolitus läheb arvesse Mäeinseneri Tase 6 ja Mäeinseneri tase 7 kutse taotlemisel. Mäetehnik Tase 5 kutse taotlejad, kes soovivad tulevikus oma kutsekvalifikatsiooni tõsta on samuti oodatud osalema kõrgema taseme koolitustel nagu seda on lõhketööde täiendkoolitus, 3-4.märtsil 2022. Registreerimine hiljemalt 01.03.2022, karin.robam @ taltech.ee või TalTech koolituskalendri kaudu aadressil https://taltech.ee/kursus/31025Koolitus toimub vähemalt 10 osaleja osavõtul. 


NB! Tutvu TalTech COVID-19 INFOga SIIN.  Kõigil ülikoolis viibijatel on kohustuslik kanda ülikooli siseruumides (sh ka õpperuumides) maski.
Täiendkoolitusel osalemiseks ei ole vaja esitada COVID tõendit – COVID tõendi esitamise kohustus ei kehti täienduskoolitustele, mis on vajalikud kutsekvalifikatsiooni omandamiseks või pikendamiseks. COVID tõendi esitamine on vajalik lõunasöögil TalTech kohvikutes, toidu kaasa ostmisel COVID tõendi esitamise vajadus puudub.

Heade soovidega,

Karin Robam, karin.robam @ taltech.ee,  Phone: +372 620 3048