Mäekonverents 2024

Mäekonverents 2024” toimub 22.-23.05.2024 Harjumaal, Saue vallas, Tuula külas uuel Hipodroomil koos Rasketehnikamessiga HEMA. Konverentsi osalejapaketti kuulub kahepäevane konverents, rasketehnika mess, hommikukohv, mõlemal päeval konverentsi lõunasöök ja samuti ka messiklubi õhtusöök Kochi Trahteris koos kultuuriprogrammiga.

 Täpsem informatsioon ja päevakava SIIN ja konverentsile registreerimine: SIINKäesoleva seisuga on konverentsile ~100 registreerunut.

Mäekonverentsi osalemisel on võimalik saada 5,1 TP. Esimese päeva osalemine 3,2 TP ja teise päeva osalemine 1,9 TP. Teadmiste kontrolli ei toimu, osalemine tuleb kinnitada registreerimislehel oma allkirjaga päeva lõpus. TP on kinnitamisel Mäetehnikute ja mäeinseneride kutsekomisjoni poolt.

Miks osaleda Mäekonverentsil ja HEMA 2024 messil?

·         Uuenduslikud ideed ja tehnoloogiad: Saate esimesena teada viimastest uuendustest ja tehnoloogiatest mäendusvaldkonnas. Messil esitletakse tipptasemel lahendusi ja tehnoloogiaid, mis võivad teie ettevõttele avada uusi võimalusi.

·         Võrgustik ja ärikontaktid: Kohtuge valdkonna juhtivate ettevõtjate, spetsialistide ja ametnikega, luues uusi ärisuhteid ja võimalusi koostööks.

·         Informatsioon ja teadmised: Kuulake esitlusi mäendusvaldkonna olulistel teemadel. Saate väärtuslikke teadmisi ning võimalust arutada ja jagada kogemusi teiste osalejatega.

·         Ohutuskoolitus ja praktilised õppetunnid: Osaledes rasketehnika ohutusseminaril, saate värskendada oma teadmisi ja oskusi, mis on olulised töötajate ja keskkonna turvalisuse tagamisel.

·         Eksklusiivne messiklubi: Liituge HEMA messiklubiga, mis pakub võimalust lõõgastuda ja suhelda pärast konverentsipäeva lõppu. See on suurepärane võimalus luua lõdvestunud õhkkonnas uusi kontakte ja jagada muljeid päevast.

Transport ning ööbimine: 

Konverentsist osavõtjatele on organiseeritud tasuta buss. Täpsem väljumisaeg Tallinnast ning tagasi on veel selgitamisel. Anname uue info teile teada.

Arvestades HEMA messiklubi toimumiskohta, on HEMA 2024 ametlikuks majutuspartneriks hotellid Hestia Hotel Europa (400m Kochi Trahterist) ja Hestia Hotel Seaport (Kochi Trahteri vahetus läheduses).  HEMA majutuse eripakkumine: Koodiga CAMP-MESS saab soodustust kuni 26% päevahinnast. Broneerimiseks tuleb kood CAMP-MESS sisestada www.hestiahotels.com kodulehel, valides hotelli (Hestia Hotel Seaport või Hestia Hotel Europa). Koodi kehtivuse periood on 21.-25.05.2024.

Kui soovite anda oma panuse ürituse korraldamisse ning esile tõsta oma ettevõtet sponsorina, siis on võimalik registreerida oma sponsorlus veebivormi kaudu SIIN

Kutsume registreeruma ja osalema, lugupidamisega

MTÜ Eesti Mäeseltsi juhatus