Infra GIS-konverents 2023

Kutsume Teid osalema traditsioonilisel infrastruktuuride valdkondade GIS-konverentsile, mis toimub reedel, 17. novembril 2023 (kell 9.30-15.00) Tallinnas (Tallink Spa & Conference Hotel, Sadama 11a). Konverentsi eesmärgiks on jagada infot uutest targa infraettevõtte tarkvaralahendustest ning kuulata praktilisi Eesti organisatsioonide kogemusi GIS-tehnoloogia rakendamisest 2D/3D jm andmete kogumisel, visualiseerimisel, analüüsimisel ja jagamisel ettevõtte sees ning muude osapooltega. Konverentsi sihtgrupp on taristuettevõtete ning nendega seotud asutuste juhid ja valdkonnaspetsialistid.

Kaasaegsed infrastruktuuride ettevõtted vajavad tööprotsesside korraldamiseks ja planeerimiseks ning igapäevaste otsuste tegemiseks üha kvaliteetsemat ja detailsemat infot reaalajas ehk igal ajal, igas kohas ja igas seadmes. GIS-tehnoloogia ja ruumiandmed on seetõttu olulised tööriistad ettevõtte reaalajas juhtimiseks, varahalduseks, võrkude opereerimiseks ja projektijuhtimiseks. GIS lihtsustab ja toetab kogu organisatsiooni tegevusi, muutes seeläbi  otsuste langetamise efektiivsemaks, täpsemaks ja läbipaistvamaks ning võimaldab taristuettevõttel mugavamalt riigi ja kohalike omavalitsuste asutustega andmeid vahetada.


Lisainfo ja registreerimine:

Konverentsil osalus on tasuta, aga vajalik on eelnev registreerumine 

(tähtaeg 7. november 2023), milleks vajaliku vormi leiate SIIT.

NB! Täpsem info esinejate, päevakava, toitlustuse, parkimisvõimaluste jm kohta on leitav ürituse kodulehel www.alphagis.ee/infrakonverents.


Eesti Geodeetide Ühing

A. Adamsoni tn 26, 10137 Tallinn

+372 51 25 656

egu@egu.ee